×
  • شیراز فلکه گاز
  • +98 905 293 29 22

درباره ما

گروه آموزشی - گردشگری دیباوران

هیأت مدیره


آلاله نریمانیان

آلاله نریمانیان

مدیر داخلی بانوان

از سال دوم دبیرستان در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی مشغول به تحصیل بوده و تحصیلات خود را تا اخذ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی ادامه داد .
در رشته های ژیمناستیک ، دوومیدانی ،هندبال ، سپک تاکرا ، آمادگی جسمانی ،تنیس روی میز ،دارای مدرک مربیگری و داوری میباشد .
فعالیت کوهنوردی خود را از سال ۱۳۸۰شروع کرد و در رشته های کوهنوردی ، سنگ نوردی،دوچرخه کوهستان و غارنوردی فعالیت دارد .
همچنین در زمینه فعالیت تشکیلاتی ، هیات مدیره گروه کوهنوردی استقلال شیراز از 1391 ،سرپرست بانوان آن گروه 1392-1393 و نایب رییسی هیات کوهنوردی شهرستان شیراز را در کارنامه خود دارد .

لیلا کریمی

لیلا کریمی

مدیر عامل

مدیر عامل باشگاه کوهنوردی و صعود های ورزشی دیباوران

علی حسینی

علی حسینی

کارگروه روابط عمومی

 علی حسینی
متولد 13/11/73
سابقه کوهنوردی: 5 سال و یک سال عضو هیات مدیره گروه آوا
رشته فنی: غار نوردی

حسین وهابی

حسین وهابی

کارگروه فنی باشگاه

حسین وهابی

تحصیلات آکادمیک را در رشته مهندسی الکترونیک تا مقطع لیسانس ادامه داده.

فعالیت در رشته های ورزشی ژیمناستیک، کاراته، بسکتبال، شنا، دوچرخه سواری را به صورت غیر حرفه ای در کارنامه خود دارد. از سال 1380به کوهنوردی علاقمند شده و از سال 1389به صورت حرفه ای به فعالیت های کوهنوردی، دره نوردی، غار نوردی می پردازد. صعود به بام ایران دماوند، را از جبهه های غربی، شمال شرق و شمالی، سبلان، علم کوه، پلوار و........ را انجام داده و در حال حاضر یادگیری تکنیک های غارنوردی مشغول است . در سال 1397نیز، پس قبولی در آزمون مربیگری کوه پیمایی، به صورت رسمی، با باشگاه دیباوران، همکاری میکند.

حامد محزون

حامد محزون

کارگروه فرهنگی

حامد محزون. ۱۳۶۱. سابقه کوه نوردی ۳ سال و ۲ سال عضو هیئت مدیره گروه شاهین.

سارا عمادی

سارا عمادی

کارگروه تبلیغات

سارا عمادی
کارشناس ارشد گرافیک و هنرآموز گرافیک در سازمان آموزش و پرورش
از سال 1382 عضو گروه کوهنوردی استقلال شده و فعالیت خود را به مدت 5سال در زمینه کوهنوردی و مسیول روابط عمومی گروه شروع کردم.
مدارک اخذ شده در این مدت شامل :
مدرک مقدماتی و پیشرفته کوهنوردی
گواهی نجات از ارتفاع
مدرک مقدماتی و پیشرفته کمکهای اولیه و امداد

امیر حسین نوری بد

امیر حسین نوری بد

مدیر داخلی اقایان

امیرحسین نوری بد
سال ۱۳۶۵ در شیراز و در خانواده ای که به رشته کوهنوردی علاقه مند بوده و از فعالان و پیشکسوتان این رشته محسوب میشدند متولد شد.
از سال ۱۳۷۹ عضو گروه کوهنوردی کانون سبز فارس و سپس از ۱۳۸۲ عضو گروه کوهنوردی استقلال شد ،در زمینه صعود قله ، غارنوردی و سنگنوردی فعالیت هایی انجام داد که شامل صعود به قلل مطرح ایران و اکتشاف و پیمایش غار های متعدد می شود،زیر نظر اساتید دلسوز خود موفق به اخذ مدارک مربیگری کوهنوردی
در رشته های کوهپیمایی و ناوبری در رشته های نقشه خوانی،جهت یابی و GPS شد و در زمینه آموزش این رشته ها فعال است. از سال ۱۳۸۰ به عضویت سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درآمده ، در تیم امدادکوهستان فعالیت نموده و از اولین اعضای تیم امداد هوایی فارس بوده که در این زمینه عملیات های فراوانی را انجام داده
همچنین در زمینه فعالیت تشکیلاتی، عضویت در هیات مدیره گروه کوهنوردی استقلال شیراز از ۱۳۸۶ و سرپرست آن گروه ۱۳۹۲-۱۳۹۳، عضویت در هیات مدیره هیات کوهنوردی استان فارس (۸سال)، عضو هیات موسس آموزشگاه کوهنوردی دیباوران(۱۳۸۹) ،دبیری هیات کوهنوردی شهرستان شیراز و عضویت در انجمن غارنوردان ایران را در کارنامه خود دارد

محمود رحامیان

محمود رحامیان

کارگروه راهنمایان کوهستان

سلام .محمود رحامیان هستم .در ۲۴ خرداد سال ۱۳۲۹ در تهران در یک خانواده کرد بدنیا آمدم.تحصیلات ابتدائی خود را تا مقطع ششم دبستان در دبستان فردوسی سنندج گذراندم و سپس برای ادامه تحصل دوران متوسطه و دانشگاهی راهی تهران شده و در رشته راه وساختمان از دانشگاه علم و صنعت فارغ التحصیل شدم.در ۸ سالگی موفق به صعود قله آبیدر سنندج باتفاق پدرم شدم .با توجه به شغل پدرم (سرهنگ ارتش)دائما"به نقاط مختلف ایران مهاجرت داشتیم که این موضوع خود انگیزه ای شد برای دلبستگی من به طبیعت و نهایتا"ورزش کوهنوردی.
از سال ۵۲ رسما"به عضویت باشگاه کوهنوردی آرش تهران به مدیریت آقای رامین حشمتی در آمدم .و با توجه به استخدامم در نخست وزیری موفق به گذراندن مربی گری کوهنوردی از طرف سازمان دفاع غیر نظامی زری نظر اداره نخست وزیری رژیم سابق شدم و همچنین گذراندن غواصی نیمه عمیق در بندرپهلوی سابق(بندر انزلی)و کمکهای اولیه بمدت ششماه و اعزام به کشور هند برای گذراندن دوره شیمیایی؛میکربی؛رادیو اکتویته(ش.م.ر)و پس از انقلاب موفق به گرفتن کلیه مدارک کار آموزی رشته های مرتبط با ورزش کوهنوردی زیر نظر مدرسین رسمی فدراسیون کوهنوردی .دارای پایان نامه نجات در یخ و برف زبر نظر جمعیت هلال احمر استان فارس.شاخص ترین فعالیت هایم عبارت است از .
۵۹ بار صعود به قله دماوند از ۱۶ مسیر.
صعود زمستانی روی قلل دماوند.قلل دنا.قلل اشترانکوه.رشته کوه جوپار.و زمستانی زرد کوه بختیاری در خدمت اساتیدی چون رضا بهادرانی.هیمالیا نورد معروف و زنده یاد نوری و....
و صعود روی اکثر قلل ایران در چندین نوبت.از صعودهای برون مرزی صعود آرارات (انتخابی فدراسیون)در جوار زنده یاد محمد اوراز.رضا کفاش.عزیز خلج.مهدی داور پور و همچنین استاد محمد صادق حمیدی از 
شیراز.عضو کادر فنی صعود زمستانی سهند به سرپرستی عظیم قیچی ساز واجرا کننده ۸

سال متوالی همایش آراتا در کویر شهداد و شناساندن کلوت های کویری در معیت دکتر کردوانی ...
صعود زمستانی کلاغ لان همدان.
صعود قله آراکاتس.صعود قله شاه داغی جمهوری آذربایجان.صعود قله کازبک گرجستان.دو بار صعود قله کلیمانجارو.صعود دیواره دمیر کازیک ترکیه.
.....مدت دو دهه همکاری تنگاتنگ با هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان و شهرستان شیراز در سمت های مسئول کار گروه برنامه ریزی.رییس هیات شیراز.و دبیر هیات فارس.